HomeShowbiz

Ky është shkaku i vërtetë i ndarjes së Scott Disick dhe Sofia Richie?

Tashmë është zyrtare: Scott Disick dhe Sofia Richie i kanë dhënë fund romanës së tyre.

Ishte ‘UsWeekly’ ajo e cila dha lajmin e parë se çifti nuk janë më me njëri-tjetrin për shkak të sjelljeve të ndryshme të Scott. Ky i fundit u shtrua në spital psikiatrik pasi ka pasur vështirësi me përdorimin e lëndëve narkotike.

Thuhet se Sofia nuk e ka pasur aspak të lehtë me Kourtney-n, ish partneren e Scott.

Scott dhe Sofia kanë qenë në një lidhje dashurie për 3 vite dhe kjo lidhje u komentua gjatë në media për shkak të diferencës së moshës.


TË NGJASHME