HomeShowbiz

Ky qenka djali pas të cilit Dafina ‘lë kokën’!

E keni parasysh kur dilni jashtë me miqtë e sidomos me shoqet dhe përpiqeni t’i tregoni dikë që njihni dhe në vend që ata të kthejnë shikimin me stil, bëjnë lëvizje të papritura dhe të dukshme. 

Epo duket se kësaj klisheje nuk i ka shpëtuar as Dafina. 

Së fundmi këngëtarja ka postuar një video në Instagram ku duket në një restorant me mikeshën e saj.

Prapa vajzave duken dy djem dhe si duket njëri prej tyre i ka rënë në sy Dafinës e cila menjëherë i ka thënë shoqes së saj të kthehet e të shohi djalin. 

Reagimi i shoqes e cila bën sikur kërcen teksa rrotullohet do t’ju mekë së qeshuri dhe me siguri do t’ju kujtojë ndonjë nga mikeshat tuaja! 


TË NGJASHME