HomeShowbiz

Ky qenka idhulli i Kiara Tito, po Butrinti ku mbeti?!

Moderatorja Kiara Tito, i ka surprizuar të gjithë, teksa ka zbuluar pasionin e vjetër për futbollin. Në një bashkëbisedim me ndjekësit në rrjetin social “Instagram”, ku këta të fundit, i drejtojnë pyetje 24-vjeçares, ajo ka zbuluar idhullin e saj të fëmijërisë.

Përgjigjia e Kiarës ka qenë me të vërtet surprizuese teksa ka shkuar emrin e mesfushorit spanjoll Fabregas, i cili aktualisht aktivizohet te Monako, në kampionatin francez.

“Dashuria” mes bukuroshes së ekranit dhe Fabregas ka lindur në kohën që ai aktivizohej te Arsenalit.TË NGJASHME