HomeShowbiz

Kylie Jenner bën aksident me makinë! Ja si është gjendja e saj

Kylie Jenner është përballur me një incident aspak të këndshëm mbrëmjen e djeshme gjatë rrugës për në festën e  këngëtares Demi Lovato.

Këngëtarja kishte organizuar një festë me rastin e “Halloween” por Kylie dhe shoqja e saj e ngushtë nuk shkuan dot.

Makina e 22-vjeçares është përfshirë në një aksident dhe nga foto e siguruara nga “The Sun” shihet se vajzat janë trembur shumë.

Për fat të mirë dëme ka marrë vetëm makina e tyre dhe Kylie së bashku me Anastasia Karanikolaou janë shumë mirë.


TË NGJASHME