HomeShowbiz

Kylie Jenner dhe e bija vishen si “stuhi”

Kylie Jenner ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet së bashku me të bijen e saj, Stormin.

Në këto imazhe shohim që për festën e Halloween të dyja ishin veshur ashtu si emrin i vogëlushes, pra Stuhi.

“Mot me stuhi” kishte shkruar Kylie në këto imazhe.

Nënë e bijë dukeshin për mrekulli!


TË NGJASHME