HomeShowbiz

Kylie Jenner dhe Travis Scott ribashkohen për fundjavën e Pashkëve

Kylie Jenner postoi në Instagram për të ndarë disa klipe të saj dhe nënës së saj Kris Jenner duke bërë një pica në furrë gjatë fundjavës dhe ish i dashuri i saj Travis Scott mund të dëgjohet duke folur në sfond.

Duket se Kylie Jenner, 22, dhe ish i dashuri Travis Scott, 27 vjeç, u ribashkuan me vajzën e tyre dy vjeçare Stormi në shtëpinë e Kris Jenner në Palm Springs për fundjavën e Pashkëve. Ata morën vëmendjen pasi Kylie ndau disa videoklipe dhe foto që treguan se si po e kalonte ditën e shtunë, përfshirë gatimin e një pica në furrë pasi Travis mund të dëgjohej duke folur në sfond. Në klip, vetëm pica mund të shihet, por në një video, duket se Kris po e ka të vështirë ta heq atë nga furra. “Unë mendoj se duhet ta lë vetëm,” i thotë ajo Kylie para se Travis të dëgjohej duke pyetur se si tingëllon, “A është e nxehtë?”

Përveç klipeve të picave, Kylie ndau disa fotografi të karameleve të Pashkëve dhe duke përgatitur ëmbëlsirat e Pashkëve me krem ??pastel, dekorime me sheqer etj. Rreth të njëjtës kohë Kylie ndau postimet e saj, Travis postoi në Instagram Story për të ndarë një klip të adhurueshëm të vajzës Stormi të lumturuar duke kërcyer lart e poshtë nga pishina me të.

Edhe pse Kylie dhe Travis u ndanë në tetor 2019, ata kanë qenë duke punuar shumë për të bashkë-prindëruar vajzën e tyre në një mënyrë të shëndetshme dhe kanë kaluar shumë herë kohë së bashku si familje. Travis ka qenë gjithashtu duke kaluar kohë me Stormin gjatë karantinës që po ndodh për shkak të pandemisë koronavirus, sipas një burimi, “Travis nuk është karantinuar me Kylien dhe Stormin por pasi ai u vetëizolua për disa javë për tu siguruar që të ishte e sigurt të shihte vajzën e tij, ai është ndalur që ta kontrollojë çdo herë”, tha një burim i brendshëm. “Ai nuk ka qëndruar atje gjatë gjithë kohës, por sigurohet që ai të kalojë një kohë të mirë me vajzën e tij sepse nuk është i sigurt se sa do të zgjasë ky qëndrim në shtëpi”.

Kylie dhe Travis ndajnë momente më të lezetshme nga festa. Është mirë të shohësh që po shijojnë Pashkët, me gjithë urdhrat e qëndrimit në shtëpi që akoma ekzistojnë!

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME