HomeShowbiz

“Kylie Jenner është një dashnore, kam 20 si Kylie”, kënga e re e Drake shkakton zhurmë të madhe online

Reperi Drake është përfolur për një lidhje me Kim Kardashian kohë më parë ndërsa tani ai përflitet për një të tillë me Kylie Jenner.

Mirëpo një detaj tejet i vogël që gjendet në këngën e fundit të Drake na shton dyshimet se fjalët për romancën mes Kylie dhe Drake mund të jenë të vërteta.

Drake përmend Kylie Jenner në këngë dhe e quan “dashnore dhe kjo pjesë po bën bujë të madhe në rrjet.

Po, unë jam i urryer për shoqërinë. Kylie Jenner është një dashnore. Po, unë kam 20 si Kylie

Por ai nuk është ndalur me kaq. Në këngë ka përmendur edhe motrën e saj Kendall Jenner, si dhe modelen e njohur Gigi Hadid.

Kam 20 si Kendall. Vajza elegante të reja. Kam 20 si Gigi”, thuhet në tekstin e këngës.

Pasi lajmet morën dhenë, Drake është penduar dhe ka kërkuar falje nëpërmjët një postimi në InstaStory.
Reperi është shprehur se nuk ka dashur të ulte njeri me fjalët e thëna.


TË NGJASHME