HomeShowbiz

Kylie Jenner feston ditëlindjen, ja surpriza e Traviss Scott

Kylie Jenner është rrethuar nga prania e mijëra trëndafilave

Jenner u surprizua kur  gjeti ambientin e saj të shëndërruar në një kopësht trëndafilash të kuq.

“Shtëpia ime është e mbushur me trëndafila. @travisscott dhe nuk është as ditëlindja ime. O zot i madh”, ka shkruar ajo nën një video të cilën e ka postuar në Instagram.

Në videon e publikuar , ngado të ktheje kokën shihje dhjetra buqeta trëndafilash të kuq të vendosura në dhomën e ndenjes, te shkallët dhe në hollin e vilës.

Nuk është hera e parë që babai i vajzës së saj, 26 vjeçari Scott e surprizon atë me të tilla dedikime.


TË NGJASHME