Lajme Showbiz

Kylie Jenner ndan me ndjekësit natën e mbrëmshme romantike

Kylie Jenner mbrëmë e ka kaluar një natë romantike.

Kylie Jenner në Instagram e ka publikuar një video ku ka ndarë me ndjekësit pak nga nata e saj romantike.

Ambienti i shtëpisë është rrethuar i gjithi me trëndafila të kuq, e bukuroshja seksi pranë postimit e ka përshkruar si mënyrën më të mirë për ta përmbyllur mbrëmjen.

Kylie së fundmi ka qenë e para në mediat rozë bashkë me motrat e saj ku për Halloween janë shndërruar në engjëjt e ‘Victoria Secret’.

 

Related posts

Në tavolinë luksoze… çfarë po diskuton Majlinda Bregu me Erion Veliajn?!

Mila

PD dhe PS përgjigjen për Zërin e Amerikës pas thirrjes së Soreca-s

Mila

Rama për procesin gjyqësor të Saimir Tahiri

Mila
Na Kontaktoni!