HomeShowbiz

Kylie Jenner “në luftë” me motrën e saj pasi i mori “partnerin”

Miliarderja më e vogël në botë u shoqërua nga Fai Khadra në festën e 50-vjetorit të lindjes së reperit Diddy.

Por 28-vjeçari është mik i ngushtë i supermodeles Kendall dhe gjithmonë janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ylli i pasarelave dhe Fai Khadra janë të pandashëm.

Por këtë herë nuk rezultoi kështu. Kylie “i rrëmbeu” partnerin Kendall dhe postoi foto me të në Instagram duke e bërë tag edhe motrën e saj.

Ndërsa modelja komentoi: “Po luftojmë…”

Kylie dukej shumë seksi e veshur me fustan të zi që i vendoste në pah format e saj bombastike. Ndërsa Fai Khadra u shfaq shumë elegant në krah të saj i veshur me kostum.


TË NGJASHME