HomeShowbiz

Kylie Jenner nuk njihet më, me flokët e saj të kuqe!

Kylie Jenner njihet botërisht për trendet e reja që sjell dhe nga ajo influencohen mjaft vajza të reja dhe jo vetëm!

Kylie ndiqet prej 125 milion vetave në llogarinë e saj në Instagram ku dhe mban një kontakt shumë të përditësuar me ta.

Atë pa frik mund ta quajmë yllin e rrjeteve sociale!

Dhe kjo me të drejtë pasi suksesi i 21-vjeçares pothuajse nuk ka të krahasuar, të paktën përsa i përket risive që ajo sjell në modë dhe make-up!

Kylie sot ka postuar një foto në Instagram nga “Valentine Collection” që pritet të përurohet më 1 shkurt, në ditën kur vajza e saj Stormi mbush 1 vjeç!

Në foto ajo na shfaqet shumë seksi, me një ndryshim tek flokët dhe mund të pranoj që mezi njihet!

Vështirë të mendosh se ajo ka bërë një ndryshim kaq drastik, me shumë mundësi bëhet fjalë për një paruke.

 


TË NGJASHME