HomeShowbiz

Kylie Jenner pozon për kalendarin e vitit 2019

Superylli, Kylie Jenner nuk ka dyshim se është njëra nga modelet më të lakmuara dhe më të kërkuara në treg.

Duke qenë se është aktive në rrjetet sociale, Jenner shpesh ndanë imazhe dhe video të llojllojshme me ndjekësit e saj.

Në këto të fundit, Kylie bën të ditur se ka pozuar për ‘Kalendarin e Vitit 2019’, në të cilin shfaqet e mahnitshme dhe mjaft në formë.

Modelja, Jenner e cila u bë nënë për herë të parë vazhdon t’i mahnit fansat me paraqitjet e saj.

 


TË NGJASHME