HomeShowbiz

Kylie Jenner prezanton pantallonat e rralla me çmim 15 mijë dollarë

Ndërsa shumica e botës karantinon në tuta sportive, Kylie Jenner po e bën këtë në xhinse me çmim me pesë shifra.

Miliarderja bukuroshe, 22 vjeçare, ka pozuar në Instagram pamjen e saj të fundit në shtëpi: një bikini të zezë nga 1017 ALYX 9SM (360 dollarë) dhe një palë xhinse portokalli të rralla të zbukuruar me kryqe të zeza, pjesë e Chrome Hearts dhe Off-White’s Bashkëpunim Art Basel 2018.

View this post on Instagram

?

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Stili ultra ekskluziv mund të arrijë deri në 15,000 dollarë në tregun e rishitjes.

Fansa të tjerë të famshëm të produkteve të kushtueshme të Chrome Hearts përfshijnë Rihanna, Irina Shayk dhe Bella Hadid, kjo e fundit prej të cilave madje ka bashkëpunuar me kompaninë për disa koleksione syzesh dielli në të kaluarën.

G.T/GotaNews


TË NGJASHME