HomeShowbiz

Kylie Jenner provokuese me foton e radhës

Kylie Jenner është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave zbulon detaje nga përditshmëria e saj.

Së fundi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit një foto bashkë me shoqen e saj, ku u shfaq tepër sensuale.

Veshur me një fustan të shkurtër dhe me çizme të gjata, Kylie ka zbuluar këmbët seksi e ulur pranë shoqes.

 


TË NGJASHME