HomeShowbiz

Kylie Jenner shfaqet joshëse në klipin e ri të Cardi B

Cardi B i ka rritur akoma më shumë temperaturat, pasi ka publikuar klipin më të ri.

Por surpriza e këtij vidioklipi ishte paraqitja e befasishme e Kylie Jenner. Kylie tërheq vëmendjen me veshjen e saj leopard, një body dhe një palë çizme të gjata në të njëjtin dizajn.

E gjithë skena është e filmuar në slow motion dhe kjo e bën akoma më tërheqëse paraqitjen e Kylie Jenner.

Klipi më pas vijon me skenat mjaft erotike të dy repereve Cardi B dhe Megan Thee Stallion, si dhe pamjet me gjarprinj, statuja prej ari dhe hire femërore.


TË NGJASHME