HomeShowbiz

Kylie Jenner u kritikua nga fansat pasi bëri thonjtë

Kylie Jenner është përballur me tërbim nga ndjekësit e saj të cilët kanë kërcënuar ta bojkotojnë pasi ajo postoi një foto të thonjve të saj të ri teksa pozon në Lamborghini

Kylie Jenner është përplasur nga fansat e saj pasi ajo postoi një fotografi në Instagram me thonjtë e saj të ri, me ngjyra me këshilla të ylberit.

Miliarderja 22-vjeçare e make up-it ka qenë duke shkaktuar një stuhi me një seri fotosh të bujshme me bikini që kur u vendosën në mbyllje nga pandemia e koronavirusit.

Duket sikur durimi i yllit të “Keeping Up With The Kardashians” po mbaron pasi pretendohet se ajo u pa të shkelte rregullat e distancës sociale përpara se të transferohej në resort turistik prej 36 milion dollarësh ndërsa gjoja ishte në karantinë.

Në postimet e fundit në mediat sociale, Kylie ka treguar se ka qenë me ish-in e saj Travis Scott, babain e vajzës së tyre Stormi Webster, si dhe motrën Kim Kardashian.

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME