HomeShowbiz

Lady Gaga rikthehet sërish me ish të fejuarin?!

Lady Gaga “po flet” sërish me ish-të fejuarin e saj, Christian Carino.

Christian dyshohet se “e hodhi poshtë” Gagan gjatë ndarjes së tyre dhe ajo duhej t’i thoshte që ta ndërpresë kontaktin me të.

Çifti u nda në muajin në shkurt në mes të thashethemeve për Gagan dhe Bradley Cooper.

Lady Gaga dhe ish i fejuari Christian Carino raportohet se janë përsëri në kontakt pas ndarjes së tyre në shkurt. Por, para se të hyni në një panik ata duket se dëshirojnë të mbesin vetëm miq.

“Lady Gaga po flet përsëri me Christian, por si miq”, 


TË NGJASHME