HomeShowbiz

Lady Gaga thyen heshtjen, reagon për herë të parë pas ndarjes Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Këngëtarja e mirënjohur botërore Lagy Gaga ka reaguar për herë të parë pas thashethemeve se pas ndarjes së Bradley Cooper dhe Irina Shayik është pikërisht ajo.

Teksa po mbante një koncert, fansat e pyetën “Ku e ke Bradley-n”, ndërkohë Gaga ka dhënë këtë përgjigje për ta “Jini të sjellshëm ose zhdukuni”.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund marrëdhënies së tyre pas 4 vitesh lidhje dhe shpesh është aluduar se Lady ka qenë shkaku i ndarjes së tyre. Roli i Bradley në filmin “A star is born”, ku protagoniste ishte Lady Gaga solli një telenovelë të vërtetë reale në jetën e tyre. Ata e kanë mohuar gjithmonë se mes tyre ka një romancë, por fansat vazhdojnë të këmbëngulin për të kundërtën.


TË NGJASHME