HomeLajmi i Fundit

Lajm i fundit/ Grabitet makina e blinduar në Rinas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në Rinas, ku disa persona kanë grabitur një automjet blind të transportit të parave të një banke.

Mësohet se autorët e grabitjes kanë qenë më një makinë pa targa, ndërsa raportohet se ka patur edhe shkëmbim zjarri dhe dyshohet për një të vdekur. Ndërkohë nuk dihet ende shuma e parave që janë grabitur.


Në përditësim…