HomeSport

Lajme të mira te Barcelona, drejt rikthimit lojtarët kryesorë të ekipit

Gradualisht te Barcelona po fillojnë të rikthehen futbollistë të cilët humbën startin e sezonit për shkak dëmtimesh. Junior Firpo, do të kthehet të stërvitet me ekipin pas dëmtimit që e la jashtë në ndeshjen ndaj Ossasunës.

Lionel Messi dhe Luis Suarez vazhdojnë të punojnë të veçuar nga grupi kryesor. Lojtarët e tjerë po rikuperohen mirë, megjithatë, dhe ata mund të jenë të disponueshëm për takimin me Valencian nësë rikuperimi i tyre shkon ashtu siç duhet.


TË NGJASHME