HomeSociale

Lajmi i Fundit / 28-vjeçari ndërron jetë nga koronavirusi

OSHEE në Shkodër njofton se ka ndërruar jetë për shkak të Covid-19, një 28 vjeçar që punonte si elektricist.

Në njoftimin e OSHEE-së, thuhet se ai është Anton Cuni.

Postimi i OSHEE:

Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni.

Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushellime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve. U prehtë në paqe


TË NGJASHME