Lajme Teknologji

Lamborghini prezanton një “bishë” të re

Lamborghini ka prezantuar një makinë rruge sportive me të gjitha elementet e një makine garash.

Lamborghini SC18 është një makinë unike e krijuar nga departamenti Squadra Corse i kësaj marke.

Bëhet fjalë për një makinë garash me elemente mekanike ose aerodinamik të Lamborghini Huracan, GT3 apo Super Trofeo EVO.

Related posts

Luks në të gjitha anët, dalin pamjet e vilës së re të David dhe Victoria Beckham

Gri

Duhani dhe rreziqet që sjell ai!!!

Oliver news

Basha: Rama është kapur si miu në çark

Mila
Na Kontaktoni!