HomeShowbiz

Landi feston ditëlindjen, miku i tij i bën urimin e veçantë me shprehjen e Dr. Florit

Roland Hysi ose ashtu siç e njohim të gjithë si Landi i grupit “West Side Family” ditën e sotme feston ditëlindjen. Urimet nga miqtë dhe të afërmit kanë qenë të shumtë, por ajo që bie në sy është urimi i veçantë i mikut të tij Armir Shahini .

Për këtë ditë Miri ka zgjedhur një shprehje të Dr. Florit, si për të kujtuar se miku i tyre i ndjerë do jetë gjithmonë me ta dhe se ata nuk kanë për ta harruar asnjëherë.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im! ‘Jeta shkon, kështu është e kështu do jetë gjithmonë’ cit. Dr. Flori. Ne jemi bashkë tani dhe përgjithmonë”, ka shkruar Armiri.


TË NGJASHME