HomeShowbiz

Ledri Vula bën tatuazh emrin e vajzës së tij

Përmes një postimi në rrjetet sociale, reperi i njohur, Ledri Vula ka ndarë disa video gjatë procesit në studion e tatuazheve. Ai ka zbuluar së fundmi se ka bërë një tatuazh me emrin e vajzës së tij, Poem Blu.

Poem erdhi në jetë në fund të vitit të kaluar. Partnerja e tij, Sara e solli në jetë vogëlushen në Gjermani, ku dhe kaloi muajt e parë të jetës për t’u kthyer më pas në Kosovë. Ledri dhe Sara kanë ndarë çdo detaj me të voglën e tyre.

Së fundmi, ata udhëtuan drejt Dubait për të shijuar pushimet e para si një familje por gjithashtu dhe për të xhiruar klipin e ri të këngës së re të reperit.


TË NGJASHME