HomeShowbiz

Ledri Vula flet hapur për artistët e rinj…

Në intervistën e fundit për emisionin ‘Nin’, reperi i njohur, Ledri Vula ka folur për karrierën e tij, jetën private dhe jo vetëm.
32-vjeçari ka ndarë me të gjithë dhe opinionin për artistët e rinj të estradës shqiptare.
Gjatë intervistës, në promon e publikuar, Ledri është shprehur për projektet muzikore të këtyre artistëve duke thënë: “Kur gjëja e parë që ke në kokë janë fama dhe lekët, produkti do të jetë gabim”.
Ndonëse reperi ka zgjedhur most ë japë tepër intervista këtë periudhë, kjo është një ndër daljet e tij publike e cila pritet me shumë kërshëri nga të gjithë adhuruesit e tij.
Kujtojmë se pak javë më parë Vula, publikoi këngën në bashkëpunim me Gashin me titull ‘That’s mine’, e cila u kthye menjëherë në një hit./gotanews.tv


TË NGJASHME