HomeShowbiz

Leonora Jakupi uron publikisht dashurinë e saj

Këngëtarja Leonora Jakupi shpesh herë nëpër intervista ka treguar se personi më i veçantë për të është nëna e saj.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, Leonora ka shkruar disa fjalë zemre për të, me rastin e ditëlindjes.

‘’O Nënë , o drita e syve të mijë, dielli që ndriçon rrugën time! Të pafsha të lumtur e të buzëqeshur gjithmonë. Çdo fjalë çdo falenderim është i vakët krahasu me sakrificën dhe mundin tënd për neve..Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditëlindjen ëngjëlli im!’’, ka shkruar ajo.

Kohëve të fundit këngëtarja është përkushtuar maksimalisht në familjen , kështu projektet e reja muzikore po mungojnë.


TË NGJASHME