Aktualitet Lajme

Lëvizjet në Polici në Fier dhe Mallakastër

Lëvizjet e bëra në Policinë e Shtetit kanë sjellë edhe ndryshimin e krerëve të komisariateve të Fierit e Mallakastrës.

Kryekomisari Ledio Ibrahimi, që mbante detyrën e Shefit të Komisariatit Mallakastër, u emërua Shef Komisariati në Fier, pas largimit rreth dy javë më parë të Henerigert Mitri, i cili u vendos drejtori i policisë së Lezhës.

Ndërkohë, Komisar Alfred Thaci, i cili më parë mbante detyrën e Shefit të Hetimit të Aksidenteve në Komisariatin Rajonal Tiranë, është emëruar Shef i Komisariatit Mallakastër.

Related posts

Përgjimet, BD kërkon tërheqjen nga gara të kandidatit të Shijakut

Xhensila Gotanews

Policia kap 35-vjeçarin e ‘fiksuar’ pas varëseve të floririt

Mila

Video/ Dy futbollistët e Arsenal shënjestrohen nga banda e armatosur

Mila
Na Kontaktoni!