HomeSociale

Lezhë, mësuesja dhe nxënësja përplasen nga makina

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë një shkolle në qytetin e Lezhës.

Një makinë ka përplasur një mësuese dhe një nxënëse.

Mësuesja 23-vjeçare dhe nxënësja 16-vjeçare ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


TË NGJASHME