HomeTeknologji

LG V40 mund ta porosisni më herët sesa pritej

LG V40 u prezantua disa javë më parë dhe nëse po mendonit të merrnit telefonin, mund të jeni të lumtur të kuptoni se telefoni tani do të jetë i disponueshëm për porosi. Me sa duket, interesi në celularin ishte shumë më i mirë sesa LG kishte pritur.

Telefoni do të jetë i disponueshëm nëpërmjet transportuesve si AT & T, T-Mobile dhe Sprint. Përsa i përket dërgesave, AT & T ka renditur datat prej 16 deri më 18 tetor.

LG V40 është telefoni më i fundit nga LG dhe është pajisja e kryesore e kompanisë, për gjysmën e dytë të vitit. Për ata që dëgjojnë për të për herë të parë, telefoni përmban një ekran 6.4 inç me një procesor Qualcomm Snapdragon 845.

Do të ketë gjithashtu 6GB RAM që e shoqëron atë, së bashku me 64GB memorie të zgjerueshme, një bateri 3,300mAh dhe një konfigurim të trefishtë kamerash në pjesën e prapme që përfshin një kombinim të lenteve ultra të gjerë dhe zmadhim.


TË NGJASHME