HomeShowbiz

Linja perfekte, Arbenita pozon kaq e zhveshur në orët e vona

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli jo rrallë herë tregon më shumë seç duhet në fotot që publikon.

E njejtë ka vepruar edhe në paraqitjen e radhës.

Në orët e vona ajo ka pozuar veç me të brendshme, duke treguar format e trupit të saj.

Padyshim linjat e saj janë kaq perfekte, dhe secila femër mund t’i ketë zili.

Image

TË NGJASHME