HomeShowbiz

Linja të admirueshme trupore, Ana Kabashi ‘godet’ sërish

Ana Kabashi është një prej femrave më atraktive të skenës shqiptare, e njohur për linjat e admirueshme trupore.

Këngëtarja, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, në profilet e saj publikon imazhe nga jeta personale dhe profesionale që tërheqin interesimin e faqeve rozë.

Gjatë fundjavës, bukuroshja i ka publikuar disa fotografi në Instagram, të cilat kanë në fokus linjat e saj trupore.


TË NGJASHME