HomeShowbiz

Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi

Lirohet nga burgu këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Mësohet se Gjykata e Tiranës ka liruar me kusht Stresin pas 8 muajsh burgim.

Reperi akuzohet për përfshirje në një grup të strukturuar kriminal dhe për trafik droge. Kujtojmë se Stresi u arrestua më 17 tetor të vitit 2018, pasi u kap me armë zjarri dhe kokainë në një hotel në Linzë së bashku me një femër.


TË NGJASHME