HomeSport

Liverpooli e mposhti Bayernin në Allianz Arena

Liverpool e mposhti Bayernin, kjo fitore ia siguroi anglezve një vend në çerekfinale, pasi që ndeshja e parë mes këtyre dy klubeve kishte përfunduar barazim pa gola.Risultati immagini per bayern liverpoolLiverpooli i bashkohet Tottenhamit, Manchester United dhe Manchester City.


TË NGJASHME