HomeShowbiz

Loredana bën ndryshimin në look, dhe duket kaq WOW

Reperja Loredana ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për skandalin e çiftit zviceran, çështje e cila siç duket u harrua e për të cilën reperja nuk foli më që pas konferencës.

Loredana u rikthye së fundmi edhe në muzikë me një këngë që bëri namin duke arritur miliona brenda 24 orëve.

Ndërsa sot reperja ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje të cilin kur ta shihni, me siguri do habiteni. Loredana është shfaqur në foton e fundit me kaçurrela bjonde, një look që i shkon shumë.TË NGJASHME