HomeShowbiz

Loredana emocionohet, Hana hedh hapat e parë

Në muajin dhjetor të vitit 2018, Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi një vajzë, të cilën ata e pagëzuan me emrin Hana.

Pas ndarjes së prindërve, vogëlushja jeton me të ëmën në Zvicër dhe pjesën më të madhe të kohës e kalon me të.

Mami Loredana, here pas here publikon në rrjetet sociale foto ose video të Hanës dhe të gjithë jemi dashuruar pas saj.

Pak më parë reperja ka publikuar videon më të ëmbël dhe tregon se sa është rritur vogëlushja.

Tani ajo është 1 vjeçe dhe ka nisur të hedhë hapat e para.

Në video duket se Hana sapo ka mësuar dhe na kënaqi.

Kujtojmë se në 1-vjetorin e lindjes, mami Loredana i organizoi një festë mjaft të bukur në Zvicër. Pjesë e festës u bënë njerëzit më ët afërt të saj, por u vu re mungesa e të atit, Mozzik.


TË NGJASHME