HomeShowbiz

Loredana ende e ‘lidhur’ pas Mozzik, ja detaji që na bëri të dyshojmë

Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e çiftit të showbizit shqiptar dhe ndarja nga njëri tjetri.

Çifti janë prindër të një vajze të vogël të quajtur Hana, dhe vajza do të jetë pa dyshim një lidhje e fortë mes të dyve.

Edhe reperi në ‘Shiko kush luan’, pranoi se Loredana ishte e vetmja lidhje serioze që kishte pasur.

Në ‘Instastory’, reperja ka postuar një foto ku shihet një varëse me inicialet ‘H’ që është shkronja e parë e vajzës së saj dhe ‘M’, shkronja e parë e emrit të Mozzik.

Loredana e ka hequr më pas foton. Gjithsesi kjo na bën të mendojmë që ata nuk janë ndarë përfundimisht dhe se ndoshta mund të ketë një hapësirë për t’u rikthyer.


TË NGJASHME