HomeShowbiz

Loredana na bëri “lëmsh”, kapet mat në prehërin e reperit Zuna

Një video e një çifti që pretendohet se është reperja e njohur Loredana dhe reperi gjerman Zuna po qarkullon online!

Videoja e publikuar nga një faqe në Instagram që mban emrin Infoworld, shfaq reperin Zuna i cili i masazhon qafën një femre bjonde të përkulur në prehrin e tij.

Faqja pretendon se në video është Loredana me reperin, dhe  bëhet fjalë për një moment intim që vetëm një çift do të ndante me njëri-tjetrin.

Zuna është anëtari i grupit KMN ku bën pjesë edhe reperi nga Kosova Azet.


TË NGJASHME