HomeShowbiz

Loredana ndryshoi look dhe duket kopja e Era Istrefit

Nuk është hera e parë që komentohen për ngjashmërinë e tyre, e ndoshta s’do të jetë e fundit.

Loredana ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit për shkak të skandalit në Zvicër ku u akuzua nga një çift zviceran, por këngëtarja do të rikthehet në muzikë me një projekt të ri që pritet të ketë shumë sukses. Këngëtarja ka lajmëruar prej disa ditësh se kënga e re do të quhet “Labyrinth” dhe është publikuar më në fund pavarësisht shumë ngjarjeve që e kanë mërzitur këngëtaren.

Loredana ditën e sotme ka postuar edhe një foto ku shfaqet e veshur me të bardha dhe me një gërshet të gjatë, edhe na u kujtua Era Istrefi në klipin e këngës “Nuk e di”.

collageERDA.jpg

TË NGJASHME