HomeShowbiz

Loredana reagon sërish për skandalin e bujshëm

Skandali i zhvatjes së parave të familjes zviceriane vazhdon akoma të diskutohet në mediat rozë në Shqipëri, Kosovë dhe Zvicër.

Kjo situatë ka prekur shumë jo vetëm Loredanën dhe Mozzik, por edhe familjarët e tyre. Ndërkohë që para pak ditësh ajo përjetoi një tragjedi pasi i ati i saj u nda nga jeta. Sigurisht që babai nuk zëvendësohet, por sigurisht që xhaxhai i saj do t’i qëndrojë pranë dhe ai është është Don Shan Zefi, Kancelar Ipeshkvor i Kishës Katolike të Kosovës.

Në një foto të tijën ku shfaqet i qeshur mes maleve me dëborë, Loredana shkruan:

“Don Shan Zefi dhe axha im! I cili na ka mësuar të jemi gjithmonë në rrugën e Zotit dhe që na mbush gjithmonë zemrën plot me dashuri!”.

zef.jpg

TË NGJASHME