HomeShowbiz

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari veshin rrobat e njëri-tjetrit

Jemi mësuar tashmë të shohim që shpeshherë vajzat të veshin rrobat e te dashurit, hoody, këmisha, bluza etj., por ajo çfarë ne kemi vënë re është që edhe cunat mund të veshin një veshje të së dashurës, mjafton që të jetë nje xhaketë unisex.

Kështu kanë bërë edhe Lori Hoxha me Vis Bajraktarin. Ata kanë bërë ‘xing’ me xhaketën ngjyrë neon me të zi që eshtë unisex dhe i përket firmës Balenciaga, një ndër firmat e preferuara të familjes Hoxha.

Këtë e ka veshur më përpara Lori në Londër, ndërsa Visi është shfaqur me këtë xhaketë vetem para pak ditësh.


TË NGJASHME