HomeShowbiz

Lori Hoxha merr dhuratën që çdo femër e ëndërron

Lori Hoxha dhe kunati i saj, Ledion Liço, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tjetrin.

Këtë e kanë treguar jo rrallëherë për publikun, madje ishte Lori ajo që e detyroi së fundmi Ledionin të hapte një llogari në Instagram.

Por mesa duket, Lori e përdor vetë këtë llogari, pasi nëse i hidhni një sy profilit, ka vetëm foto të Lorit, apo të Ledionit dhe Lorit së bashku.

View this post on Instagram

kunata ime

A post shared by Ledion Lico (@ledionnlico) on

Për faktin se kanë një marëdhënie të shkëlqyer sëbashku, Ledioni i bën edhe dhurata motrës së partneres së tij, ndërsa ka qëlluar në shenjë me dhuratën e fundit.

Ai e ka surprizuar Lorin me një çantë super të vogël “Jacquemus”, e cila është kthyer në trendin e momentit e cila po çmend femrat dhe padyshim çdo kush do e dëshironte një dhuratë të tillë.


TË NGJASHME