HomeShowbiz

Lori Hoxha realizon ëndrrën e adoleshencës!

Lori Hoxha, vazhdon të mbetet një prej vajzave më të komentuara dhe me më shumë influencë në botën e showbizz-it shqiptar.

Nga postimet e bëra së fundmi, Lori ka treguar se ka qenë e pranishme në një nga koncertet e një prej reperëve më të famshëm botërorë, Drake.

Në fotot e publikuara në Instagram dhe Snapchat, ajo shihet duke u argëtuar dhe duke kënduar hitet e Drake. Siç shihet nga pamjet e publikuara, Lori ka qenë shumë afër skenës ku performonte reperi.

Një biletë për të parë koncertin e Drake varionte nga 80 në 288 dollarë, sipas disa informacioneve të publikuara në formë zyrtare.


TË NGJASHME