HomeShowbiz

Lorik Cana publikoi një foto, Bes Kallaku i lë komentin epik

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ditën e djeshme publikoi një foto në instagram ku shfaqej në një moshë shumë të vogël me mamanë e tij.

“Mama dhe mini Liki. Diku viti 85-86 s’jam i sigurt”, shkruante futbollisti bashkangjitur fotos.

Por, ndër komentet e shumta në foto, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një koment që komediani Bes Kallaku kishte shkruar.

“Duket katunari, e vret dielli me sy mbyll, edhe vetllat e verdha.”, i ka shkruar Besi.


TË NGJASHME