HomeShowbiz

Lorik Cana, shembulli i të gjithë baballarëve shqiptarë

Pas vogëlushit Bojken, Lorik Cana u bë baba për herë të dytë në janar me një vajzë të cilën e quajtën Enkeleida. Sot ish-kapiteni është kthyer në shembullin e të gjithë baballarëve shqiptarë.

Kjo pas një fotoje të fundit të publikuar në Instagram, kushfaqet duke mbajtur vajzën e tij të vogël dhe në duar, ai mban dy qese të mëdha pazari.

Loriku ka hequr komentet nga fotoja dhe nuk e dimë pse e ka bërë këtë kur është vetëm për tu lavdëruar.

View this post on Instagram

? ?????

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on


TË NGJASHME