HomeShowbiz

“Love Story” rikthehet me tre opinionistë, dy emra janë zbuluar, po i treti?

Sezoni i dytë i emisionit të dashurisë “Love Story”,do të rikthehet sërish në ekran. Diçka të tillë e ka zbuluar vetë moderatorja me anë të disa postimeve në rrjete sociale, por ka qenë edhe autorja Ilda Lumani që ka konfirmuar vetë.

Pak orë më parë, Alketa ka publikuar një Q&A në InstaStory për të ditur sugjerimet e publikut dhe kë do të dëshironin që të ishte opinionisti i tretë. Ndërkohë Alketa ka postuar gjithashtu një video në të cilën krah saj ndodhet Eni Shehu dhe sipas shkrimit në foto po shikojnë opsionet e dërguara nga publiku për opinionistin e preferuar.


Gjatë kësaj ajo ka zbuluar gjithashtu dhe emrat e dy opinionistëve që do të jenë pjesë e programit, Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj. Po të njëjtët që ishin sezonin e parë të show-t.

Këtë herë, “Love Story” do të vijë me një format pak më ndryshe, pasi do të shtrihet dhe gjatë javës nën drejtimin e Enit. Opinionistë të ndryshëm do ta shoqërojnë Enin gjatë programit të javës ku gjithashtu dhe ai është në kërkim të një titulli për programin e përditshëm.


TË NGJASHME