HomeSociale

Luan Rama: Ta nisim javën me më shumë shpresë dhe besim

Ish-deputeti i LSI Luan Rama bën apel për të gjithë qytetarët që t’a nisim javën me më shumë shpresë dhe besim, në kushtet kur të gjithë janë në karantinë prej koronavirusit.

Me anë të një statusi në “Facebook” Luan Rama shkruan se duhet t’ja dalim mbarë kësaj situate dhe të fitojmë, për të jetuar jetën me gjithë ngjyrat e saj.

Postimi i Luan Ramës:

Nëse do të ishte një e hënë e zakonshme, sot dita do të niste ndryshe për të gjithë.

Por, le ta nisim javën të gjithë me më shumë shpresë dhe besim.

Me dashurinë që jeta meriton, t’ia dalim mbanë dhe të fitojmë lirinë, për ta jetuar jetën me të gjitha ngjyrat e saj.


TË NGJASHME