HomeShowbiz

Luana dhe Krenari kapen “mat” në studio

Krenar Çoçaj dhe Luana Vjollca ka vite që janë bashkë, por asnjëri nga ata deri tani nuk e ka pranuar.

Krenari ndjek Luanën në çdo moment, kështu duket nga prania e tij në çdo projekt të këngëtares.

Luana Vjollca është duke përgatitur projektin e saj të ri, ku bukuroshja e ekranit shqiptar ka qenë në studio duke punuar për këngën deri në orët e para të mëngjesit, nga ku ajo ka  publikuar dhe story në llogarinë e saj Instagram.

Por, një gjë të tillë e ka bërë edhe Krenari, por që fotografinë e tij e ka ri-postuar producenti me të cilin po punon Luana, duke e nxjerrë kështu zbuluar, pavarësisht mundimit për tu fshehur! Aludohet që Krenari të jetë  protagonist në klipin e saj, por kjo mbetet për t’u parë.


TË NGJASHME