HomeShowbiz

Luana s’di të ndalet, paralajmëron surprizën e radhës

Ka kaluar vetëm një muaj që kur moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, publikoi një bashkëpunim me Ramadan Krasniqin.

Dhe ja sot, ajo ka bërë me dije se do të vijë një tjetër projekt muzikor por këtë herë bashkëpunimi, nëse është i tillë, mbetet sekret.

Luana na ka bërë akoma më lëmsh me një koment në foton e publikuar së fundi!

“Mashkull apo femër do të jetë ky bashkëpunim?”, i shkruan dikush.

“A thu është veç një person?”, i përgjigjet Luana.

Për ta mësuar këtë na mbetet të presim orën 18:00.


TË NGJASHME