HomeShowbiz

Luana s’i lë asgjë imagjinatës, vjen më seksi se kurrë

Këngëtarja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Luana Vjollca, nuk po ka të ndalur.

View this post on Instagram

?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Me një fustan ngjitur për trupi, me dekoltenë e hapur dhe këmbët zbuluar, Luana ka “djegur” rrjetin.

Në fakt më joshëse se kaq Luanën nuk e kishim parë.


TË NGJASHME