HomeShowbiz

Luana Vjollca bën xing me Kendall Jenner, cila duket më bukur?!

Luana Vjollca është padiskutim një ndër femrat më të suksesshme në showbizz-in shqiptar dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ka fituar. Luanën e kemi parë në shumë disiplina të ndryshme, si këngëtare, moderatore, kërcimtare dhe duhet ta pranojmë që ka shkëlqyer në të gjitha.

Luana Vjollca ka treguar veshjen e saj të radhës në emisionin “Shiko Kush Luan” dhe duket me të vërtetë bukur. Fustani që moderatorja seksi ka veshur është i ngjashëm me atë që Kendall Jenner veshi në ceremoninë e çmimeve Emmy.

shiko.png

Pjesa golf e shndritshme dhe fustani bust me dizajn lulesh në ngjyrë të kuqe e bën lehtësisht të krahasueshëm me fustanin Richard Quinn, që veshi Kendall mbrëmjen e çmimeve Emmy, shkruan iconstyle.al

lamp.jpg

I vetmi ndryshim është pjesa fundore, pasi ky i Luanës duket më praktik.


TË NGJASHME